Zadzwoń do nas: +48(58) 56 397 52

Projekty Unijne

Innowacyjna_gospodarka Unia_europejska

Firma Sputnik Tomasz Pastwa pragnie poinformować, że współpracuje z Agencją Rozwoju Pomorza w ramach działania 4.4 Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym osi priorytetowej 4 Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007 – 2013 przy realizacji następującego projektu: WND-POIG.04.04.00-22-003/13

„Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji drzwi stalowych”

„Inwestujemy w Waszą przyszłość”

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY Z
EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

 

 

Załączniki:
Tablica informacyjna
POB­IERZ >>

 

Plakat

USŁUGA – PROFILOWANIE BLACHY Z TAŚMY

W związku z realizacją inwestycji pt: „Dywersyfikacja oferty poprzez inwestycję w linię do produkcji innowacyjnych ościeżnic stalowych oraz usługę profilowania szansą na rozwój średniego przedsiębiorstwa Sputnik w Starogardzie Gdańskim” firma SPUTNIK Tomasz Pastwa wprowadziła na rynek nowy produkt – ościeżnica ze stali łączonej elementem z tworzywa sztucznego oraz usługę – profilowanie blachy z taśmy.

DRZWI CIEPŁE

W wyniku realizacji projektu pt. „Wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji drzwi stalowych” wprowadzono do oferty nowy produkt – drzwi stalowe o korzystnych parametrach termicznych tzw. „ciepłe drzwi”.
Drzwi ciepłe charakteryzują się szeroką przegrodą termiczną w głębokości skrzydła jak i ościeżnicy. Zastosowana technologia całkowicie uniemożliwia przenikanie ciepła poprzez elementy metalowe doskonale odizolowując część zewnętrzną jak i wewnętrzną skrzydła i ościeżnicy.

ENERGOOSZCZĘDNE DRZWI STALOWE

Projekt pt. „Implementacja innowacyjnej technologii produkcji energooszczędnych stalowych drzwi zewnętrznych szansą rozwoju”, nr POIG.04.03.00-00-592/11
W wyniku realizacji w/w projektu tj. dzięki wdrożeniu technologii produkcji energooszczędnych drzwi stalowych zewnętrznych wypełnionych pianką poliuretanową wolną od substancji freonowych do oferty wprowadziliśmy nowy produkt – drzwi stalowe zewnętrzne o podwyższonych parametrach izolacyjnych.

Zaufali nam: